Sen Periskop Pazarlama Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Pazarlama kullanarak Periskop birçok işletme için pazarlama stratejisinin büyük bir parçası haline gelmiştir. sosyal ağ gücü sayesinde, şirket ve ürünler hakkında haber yaymak için Periscope kullanabilir ve müşterilerinizle ilişkilerinizi yetiştirmek. pazarlama avantajı için Periscope nasıl kullanabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki makaleyi okuyun.

periscope

Periskop Insights iyi kullanın. Sen uzandı kaç kişi hakkında bir fikir edinmek için haftalık bazda bu özelliği ziyaret etmelisiniz. Her güncellemeler yanı sıra uzandı kullanımların haftalık sayıda ayrıntılı sayılarını almak mümkün olacaktır.

Her zaman profesyonel olmasını için en iyi deneyin. Eğer bir profesyonel daha az olmak gibi hissediyorum işe yerleştirilen bile, iki kere düşünün. iş algılanan şekilde etkileyecektir yaptığınız her şeyi, yani başkalarına kendinizi tanıtmak yol hakkında dikkatli olun.

Özel bir kitleyi hedeflemek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz. Bu dönüşüm sağlama hızını artıran ve potansiyel satış dönüştürülecek için daha fazla fırsat var çünkü kampanya maliyetlerini azaltır.

Özellikle utangaç iseniz, işinizi pazarlamak için çalışıyor başlamadan önce o aşmak için bir yol bulmak gerekir. İnsanlar bir sert zaman iletişim var gibi görünüyor biriyle iş yapmak yaygara kopardığı olmayacaktır. Bu değiştirebileceğiniz bir şey değil ise, sizin için pazarlama yapmak için birini işe düşünmelisiniz.

Senin Periskop sayfasını gerçekten güçlü bir tema verin. ne hakkında bilmek ve sayfanızın grafiksel görünüm içinde teslim. Unutmayın, yeni Periskop misafirler üzerinde mükemmel bir ilk izlenim bırakmaya az bir şans var. Gerçek fanlar bunları açmak için öncelikle sayfa yükten teslim etmek lazım.

Senin Periskop sayfasında kaydolma karşılığında bir şeyler sunun. ziyaretçilerin sayfasından kayıt olması işiniz hakkında devam eden diyalog açısından geliştirecek sağlar. Böyle bir çekiliş bir giriş olarak, onlara bir şey sunan sayfanızda kayıt ve değerli potansiyel müşteriler ile iş sağlayabilir daha olası hale getirir.

Trajediyi sansasyonel Periskop üzerinde herhangi bir resim Repost vermeyin. İnsanların bir suç kurban için saygı göstermek hoşuna gerekir ısrar fotoğraf paylaşırken yanlış bir şey olduğunu düşünüyorum, ama bu toplam tersidir. Başkasından kötü servet kazanç sağlamaya çalışan site tıklayın birisi olarak incelemeye alınacak.

Abonelerinizin bazı sorular sorarak sizinle etkileşime geçmesini sağlayın. Sen mesela sizinle komik anekdot paylaşmak için insanları sorabilirsiniz ya da belirli bir konu üzerine fikirlerini vermek. Bu aboneler sizinle ve birbirleriyle etkileşim almak için harika bir yoldur.

! Sadece birlikte gitti ipuçları o takvim ve kalem çık. Yapmanız bazı özel şeyler var olduğundan, sadece onları yapmaya başlamak gerekir. . Bu eylemlerden birini bilgisayarınızda aç ve ne yapacağını bildiğinden daha yakında daha fazla müşteriye sahip olacak her zaman mı ve hatta müşteriler. Etrafınızdaki dünya ile iletişim kurmak ve işinizi büyütmek ve sunmak için ne paylaşmak için bu siteyi kullanmak için fırsat yararlanın. Burada ipuçlarını kullanın ve iş büyümesini izlemek. ve hatta müşteriler. Etrafınızdaki dünya ile iletişim kurmak ve işinizi büyütmek ve sunmak için ne paylaşmak için bu siteyi kullanmak için fırsat yararlanın. Burada ipuçlarını kullanın ve iş büyümesini izlemek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Sen Periskop Pazarlama Hakkında Bilinmesi Gerekenler”

Leave a Reply

Gravatar